پیام فرستادن
خانه

JIMA Aluminum کنترل کیفیت

چت IM آنلاین در حال حاضر
مشخصات QC

آلومینیوم جیما یک سیستم مدیریت کیفیت "پنج در یک" ایجاد کرده است که شامل مزایای متقابل، توسعه محصول، فرآیند تولید، خدمات پس از فروش و بهبود مستمر به عنوان یک مفهوم کلی است.آلومینیوم JIMA با رعایت «نقص صفر، تحمل صفر و امتیاز صفر» در کیفیت محصول، به بهبود قابلیت کنترل فرآیند خود ادامه می‌دهد.

آلومینیوم جیما با تاکید بر مدیریت کیفیت و کارایی بالای مدیریت سیستماتیک، به ارائه محصولات و خدمات با کیفیت بالا ادامه می دهد.ما یک سیستم مدیریت کیفیت "پنج در یک" ایجاد کرده ایم، یعنی جمع آوری منافع متقابل، توسعه محصول، فرآیند تولید، خدمات پس از فروش، و بهبود مستمر به عنوان یک مفهوم کلی.آلومینیوم JIMA با رعایت «نقص صفر، تحمل صفر و امتیاز صفر» در کیفیت محصول، به بهبود قابلیت کنترل فرآیند خود ادامه می‌دهد.

منافع متقابلما مدیریت پویا تامین کنندگان را اجرا می کنیم، شبکه تامین کننده را بر اساس ویژگی های مواد خامی که ارائه می کنند تعریف می کنیم، به منافع متقابل و مبنای برد-برد پایبند هستیم تا توسعه مثبت زنجیره تامین را ارتقا دهیم.

توسعه محصول.ما با ایجاد استانداردهای کیفیت بی عیب و نقص، بر کیفیت توسعه و طراحی محصول تاکید می کنیم و اهداف کنترل کیفیت و اقدامات مربوط به آن را در طول توسعه محصول اجرا می کنیم.

فرایند ساخت.ما فرآیند کار استانداردسازی را اجرا کرده ایم.از طریق فرآیند تولید بی نقص و مکانیسم بازرسی نتایج شاخص، در ترکیب با حالت مدیریت عملکرد عالی، ما به اصول مدیریت کیفیت مربوط به مسئولیت ترکیبی، حقوق و مزایای کارکنان مرتبط از نظر مدیریت، فناوری و تولید پایبند هستیم.کیفیت همیشه هسته اصلی هر فرآیند تولید است.

پیشرفت مداوم.ما مدیریت پویا و متوازن را از طریق انواع الگوهای بهبود اجرا می کنیم و دائماً به دنبال فرصت هایی برای بهبود مستمر هستیم.

خدمات پس از فروش.ما بر روی مشتریان تمرکز می کنیم.در مرحله طراحی محصول، ما مزایای خود را در خدمات محصول با درک عمیق خود از نیازهای کاربر به دست می آوریم.آلومینیوم جیما در تلاش است تا با بهبود مستمر مکانیزم پاسخگویی به مشتریان، خدمات پس از فروش حرفه ای، به موقع و گرم ارائه دهد.

پیشرفت مداوم.با اجرای الگوی مدیریتی پویا و متوازن، ما از طرق مختلف با مشارکت تمامی کارکنان به پیشرفت خود ادامه می دهیم.

اطلاعات تماس
JIMA Aluminum

تماس با شخص: Mrs. Annie

تلفن: Whatsapp:+8615000729029

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)